×
UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia, 1996 yılında kurulmuş, kar amacı gütmeyen vakıf üniversitesidir. Öğrencilere, topluma hizmet etmek, eğitim alanlarına katılmak, eğitim, kültür, bilgi ve beceriler sağlamak amacıyla kurulmuştur.

UCAM Üniversitesi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen web sitesini ziyaret ediniz..
Ginásio Clube Português (GCP) 1875'te kuruldu. Portekiz ülkesinde en eklektik kulüp olarak kabul ediliyor. Spor, sosyal ve kültürel amaçları olan uzun süredir devam eden bir kulüp konsepti nedeniyle uzun süredir kamu yararına çalışan bir varlık olarak kabul edilmektedir. GCP, Jimnastik, Eskrim ve Judo alanında büyük geleneklere sahiptir, ancak aynı zamanda çeşitli sporların öncüsü olmuştur. 1875 yılında kurulan Ginásio Clube Português , fiziksel ve sportif faaliyetlerde yenilikçi bir rol oynadı. Ulusal Sporda referans, sportif, sosyal ve kültürel amaçlı Kulüp anlayışında öncüdür. Yaklaşık 50 farklı aktivite ile ülkedeki en eklektik kulüp ve dünyanın en eski kulüplerinden biridir. Modernite ve sürekli güncelleme ile ilişkili olarak Antrenman, Rekabet ve Temsil alanında ve ayrıca Egzersiz ve Sağlık alanında birinci sınıf bir Kulüp olma özelliği taşımaktadır. GCP'nin 9990 kulüp üyesi var: 4770'i kulüp merkezinde ve 2500'ü yüzme havuzunda spor yapmaktadır.

Ginásio Clube Português (GCP)  hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen web sitesini ziyaret ediniz..

"Alexandru Ioan Cuza" Iasi Üniversitesi, Romanya'daki en eski yüksek öğretim kurumudur ve 1860'tan beri eğitim ve araştırmada mükemmellik ve yenilik geleneğini sürdürmektedir. 15 fakültesi, 25.000'in üzerinde öğrencisi ve 700'ün üzerinde tam zamanlı öğretmeni ile yurt dışında 600'ün üzerinde üniversite ile işbirlikleri bulunan üniversite, ulusal ve uluslararası düzeyde önemli bir prestije sahiptir. Bologna sürecinin benimsenmesiyle birlikte "Alexandru Ioan Cuza" Üniversitesi Romanya'daki ilk öğrenci merkezli yüksek öğretim kurumu oldu.

"Alexandru Ioan Cuza" Üniversitesi, araştırma performansını teşvik etmek, etkileşimli ve yaratıcı bir öğretim modelini teşvik etmek ve akademik hayata en değerli gençleri çekmek için benzersiz girişimler yoluyla, her türlü faaliyette mükemmelliğe kendini adamıştır.

"Alexandru Ioan Cuza" Iasi Üniversitesi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen web sitesini ziyaret ediniz..

"Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or the European Education and Culture Executive Agency (EACEA). Neither the European Union nor EACEA can be held responsible for them."
Copyright 2022 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör