×
Spor Kursları Başlıyor
 15.07.2022 23:05:43
  SORGUN GENÇLİK DERNEĞİ
 307 kez okundu
Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen, SORGED Koordinatörlüğünde, Fundación Universitaria San Antonio (UCAM)-İspanya, Ginásio Clube Português (GCP)-Portekiz ve Alexandru Ioan Cuza” University (UAIC) -Romanya ortaklıklığında Erasmus+ Spor programı kapsamında yürüttüğümüz "Sosyal Değişim İçin Spor" başlıklı projemiz kapsamında Voleybol, Badminton ve Bisiklet branşlarında spor kursları düzenlenecektir.

Spor genellikle fiziksel aktivite olarak algılansa da insan ilişkileri konusunda da ciddi katkıları vardır. Spor her yaştan değişik sosyal, kültürel ve ekonomik bireylerin yapabileceği etkinliklerdir. Sporun birleştirici, zenginleştirici ve iyileştirici etkilerini ön plana çıkarmak için bizlere çok iş düşmektedir. Bu yüzden hem ulusal hem de uluslararası spor faaliyetleri düzenlemek oldukça önemlidir. Derneğimiz tarafından hazırlanan ve Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen “Sosyal Değişim İçin Spor” projemiz kapsamında hem ulusal hem de uluslararası düzeyde çeşitli eğitimler ve faaliyetler düzenleyeceğiz. Bu kapsamda derneğimiz tarafından gençlere ücretsiz üç branşta spor eğitimleri düzenlenecektir.

* Spor Kurslarımız günlük iki saat olmak üzere haftada iki gün olarak düzenlenecektir.

* Spor Kurslarımıza 16-24 yaş arası gençler katılabilir.

* Kontenjan 20 katılımcı ile sınırlıdır.

* Spor Kurslarımız Yozgat ve Sorgun'da düzenlenecektir. 

* Spor Kurslarımız ücretsiz ve Katılım Belgelidir.

* Spor kurslarımızın günleri ve saatleri katılımcılara sonradan bildirilecektir.

Son başvuru tarihi: 22 Temmuz 2022 Saat:23.59

Her spor branşı için kontenjan 20 katılımcı ile sınırlıdır. Kontenjanının dolması ile başvuru formu kapatılacaktır. Dolayısıyla lütfen başvurunuzu en kısa sürede yapınız. Başvurusu olumlu olan katılımcılara eğitim hakkında SMS gönderilecektir.

Başvuru için lütfen ▶ bu formu doldurunuz..

Projeler ve eğitimlerimizden haberdar olmak için Telegram grubumuza katılabilirsiniz. Katılmak için lütfen buraya tıklayınız...

Bütün sosyal medya hesaplarımıza bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

"Bu proje, Erasmus+ Spor Programı kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. Ancak burada yer alan görüşlerden Avrupa Komisyonu sorumlu tutulamaz."
Copyright 2022 © Tüm Hakları Saklıdır. Web tasarım Medyatör